Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir dünya çapında cephe mühendisliği ve yapı kabuğu alanında başarıyla hizmet vermekteyiz. Şimdi, aynı metodolojiyi, inşaat sektöründeki ilk günkü heyecanla IT&AI sektörüne de sunmaya başladık.

Namat, Avrupa kökenli çalışma metodolojisiyle dünyanın önde gelen otomasyon, kontrol ve yapay zeka şirketleriyle işbirliği içinde olan bir şirkettir. İstanbul merkezli Namat, yenilik, kalite, endüstri lideri yazılım ve robotik teknolojilerine odaklanmış bir firmadır.

Datalogic, barkod okuyucuların, el terminallerinin, algılama, ölçüm ve güvenlik sensörlerinin, görüntü algılama ve lazer markalama sistemlerinin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış, otomatik veri algılama ve fabrika otomasyonu pazarlarında küresel bir teknoloji lideridir.

Çözümler

NAMAT IT&AI, tüm tedarik zinciriniz boyunca Perakende, Üretim, Nakliye ve Lojistik ve Sağlık sektörlerindeki süreçlerin verimliliğini ve kalitesini artırmak için yenilikçi ve yüksek kaliteli önerilerle her müşteri gereksinimine en iyi ve özel çözümleri sunar.

Perakende

Üretim

Nakliye ve Lojistik

Sağlık

OEM

Diğer Çözümler

Ürünler

NAMAT IT&AI sahip olduğu ürün çeşitleri; Sabit Barkod Okuyucular, El Tipi Barkod Okuyucular, El Terminalleri, Sensörler,
Lazer Markalama, Güvenlik, Görüntü Algılama, Sabit Endüstriyel Okuyucular, RFID Sistemler ve OEM Barkod Okuyucular dır.

Sabit Barkod Okuyucular

El Tipi Barkod Okuyucular

El Terminalleri

Sensörler

Lazer Markalama

Görüntü Algılama

Sabit Endüstriyel Okuyucular

RFID Sistemler

OEM Barkod Okuyucular

KARİYER

Sizinle tanışmak ve değerli fikirlerinizi duymaktan memnuniyet duyarız...

namatit@namatgrup.com