• NAMAT >DESIGN, DEVELOP, IMPORT, MANAGE+EXECUTE

    MAXIMUM VIEW

  • NAMAT > DESIGN, DEVELOP, IMPORT, MANAGE+EXECUTE

    LUXURY&DESIGN

  • NAMAT > DESIGN, DEVELOP, IMPORT, MANAGE+EXECUTE

    UNIQUE OUTDOOR LIVING STYLE

HAKKIMIZDA

Kış bahçesi ve üst sınıf konut projelerinin sürme cephe sistemleri konusunda anahtar teslim müteahhitlik hizmetleri veren Namat Grup, yüksek teknoloji, araştırma ve uygulamaya odaklanır.

Namat, müşterilerinin veya mimari grupların hayallerini en son teknoloji olan mühendislik sistemleri, dünya çapında en üst kategorideki ürün bilgisi ve proje yönetim tecrübesi ile birleştirerek benzersiz ve üst sınıf mimari projeler gerçekleştirir.

HİZMETLERİMİZ

Bazen iç ve dış mekanlar içiçe geçerek birleşik yaşam alanları oluşturur. Namat ve yüksek teknolojiye sahip dünya çapındaki tedarikçilerinin odağı beklentilerinizi ve bütçenizi anlayarak size en yüksek standartlarla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.

Namat, Avrupa’nın üst sınıf teknolojik ürünlerini yüksek standartlardaki üretim ve uygulama kalitesi ile işbirliği içinde titizlikle yürüterek hizmet verir.

ÜRÜNLER VE TEKNOLOJİLER

Avrupalı partnerlerimizin sistem ve ürünleri, yüksek standartlarda kalite kontrol, araştırma ve yüksek teknolojinin sonucudur. Ürünlerimiz hali hazırda hepinizin çok iyi bildiği yüzlerce seçkin projede uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Bir çok tasarım ödülüne sahip Namat’ın arkasındaki güç ve üreticiler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Tercihimiz sistemlerimizi bir bütün olarak uygulamak olmakla beraber, beğendiğiniz herhangi bir ürün için de hizmet sağlamaya hazırız.

20 mm’lik görünen profil yüzeyi ile 18 m2’ye kadar ısıcamlı panel alanı oluşturabilirsiniz. Üstelik doğayı yaşam alanınıza katarken algısını ve gerçekliğini değiştirmezsiniz. Daha fazla bilgi >

Yeterince aydınlık ve nötr tonlara hakim olan geniş bir yaşam alanı, sakinleri için zaten bir sağlık kaynağıdır. Üstelik, 37 mm düşey profil kalınlığında minimal mimari tasarım ve zeminde gizli profil ayrıcalığıyla... Daha Fazla Bilgi >


Yeni mimari akımla geliştirilen düşey profilsiz sürme sistemlerimiz tecrübe edin. Tek camlı olarak uygulanabilen sistemlerimiz size daha fazla ışık, görüş alanı ve hacim sağlar.Daha fazla bilgi >

Dışarıyı nasıl görmek isterdiniz? Düşük yansımalı ultra şeffaf cam çözümlerimizle manzaranızın keyfini gündüz ve gece her an sürebilirsiniz.

KARİYER

Sizi tanımak ve değerli fikirlerinizi duymak isteriz...

CONTACT

Şahkulu mahallesi tramvay sokak No:7 Daire:1 Tünel/Beyoğlu/İstanbul
CAPTCHA code